Hayata geçirdiğimiz projelerimizde binaların her bölümdeki dekorasyon ve tadilatını yapabilmekte olan firmamız Uzmeoğlu Yapı, size yaşanılabilir bir ortam sunmayı amaç edinir. İç ve dış tasarım ve tadilatında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geleceğe katkı sağlamayı, hızlı ve aktif çalışmayı planları arasına dahil ederek, güven çerçevesinde bir vizyon oluşmayı hedeflemektedir.

 

Projelerimizi hazırlarken sürdürülebilirlik açısından detaylara önem veririz. Sorumluluk bilinciyle attığımız her adımımızda zamana ayak uydurarak nitelikli çalışmaya özen gösteririz. Yüksek kalite ile çalıştığımız ürünlerin kullanımında profesyonel ekibimiz ile size efektif bir ortam sağlamak ise birinci önceliğimizdir.

 

Dekorasyon ve Tadilat

 

Ev ve iş yerlerinin, iç ve dış dekorasyon ve tadilatını yapabilmekte olup beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda projeler hazırlamaktayız. Sizin sunduğunuz projeler dahilinde komple banyo dekorasyonu işlemlerinde de uygulama çalışmalarımızı yapabilmekteyiz. Yaratıcı dekoratif fikirlerimiz ile, size birçok konuda çözüm sağlayabileceğimizden eminiz. Özelikle banyo tadilatı konusunda iddialı olmakla birlikte tüm bölümlerdeki uygulamalarımızı estetik açıdan memnuniyetinize sunarız.

 

Ahşap döşemelerde kapı, merdiven, dolaplar ve parkelerde; peyzaj mimarlığı düzenleme ve dekorayonu; tesisat işlemleri, güvenlik, su, elektrik ve yerden ısıtma sistemleri; boya alçı, duvar kağıdı ve alçıpan ugulamalarında, fayans ve seramik döşemeleri konusunda, banyo tadilatı, dekorasyonu; pvc kaplama, pencere, ferforje, balkon için cam sürgülü pencereler; vitrifiye adına duşakabın, klozet ve armatürler ile evinizi ya da iş yerinizi yüksek kalite ürünler ile buluşturuyoruz.

TADİLAT VE DEKORASYON HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER

İzmir, Aydın, Manisa, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLA