ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Evlerinin tüm odaları ve bölümleri için anahtar teslim tadilat yapanlar kaliteli ve profesyonel ölçeklerde sunulan hizmetlerden faydalanabilir. Ücretsiz fiyat teklifi almak içim hem internet hem de telefon hatları aktif olarak kullanılabilir. Daha sonrasında eve gelen personeller öncelikle bir keşif yaparlar. Keşfin sonunda yenilenecek odalar ve dekorasyon fikirleri ev sahiplerine sunulur.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Tadilat kapsamında verilen hizmetlerden ilk seçeneği izolasyon oluşturuyor. Özellikle eski yapılarda ısı izolasyonu yeterli olmamaktadır. Yapılan çalışmalar ile birlikte dairenin ısı izolasyonu en yüzde yetmiş oranında arttırılmaktadır. Aynı zamanda talepler doğrultusunda ses ve su yalıtımı da yaptırmak mümkündür. Kullanılan malzemeler tamamen nitelikli olup dairelerin ömrünü uzatmaktadır. Dairenin tamamına olabileceği belli başlı odalar için de yalıtım seçenekleri değerlendirilebilir.

 

Mekanik Tesisat Hizmetleri

 

Alanında uzman ve deneyimli personeller komple ev tadilatlarında mekanik tesisat taleplerini de en uygun fiyatlarla yerine getirmektedir. Başta banyo ve tuvaletler olmak üzere birçok odanın tesisatları yenilenerek çok daha kullanışlı hale getiriliyor. Kalorifer ve sıhhi tesisat projelerinde de personeller mühendisler ile birlikte çalışmaktadır.

Komple Ev Dekorasyonunda Sunulan Hizmetler

1- Şık ve yeni nesil tasarımlar: Başta Amerikan mutfak olmak üzere müşteriler tarafından gelen tüm talepler komple ev dekorasyonu kapsamında ifa edilmektedir. Fazla eşyaların atılması, yerine yenilerinin konulması gibi hizmetler ise iç mimar desteği ile birlikte sunuluyor.

2- Boya – badana – duvar kağıdı: Evlerinin yenilenmesine duvarlardan başlamak isteyenler için hem boya – badana hem de duvar kağıdı seçenekleri sunulmaktadır. Elliden fazla renk alternatifleri kataloglarda mevcuttur. Kullanılan boyalar yeni nesil olup anında kurur ve ev sahiplerinin zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Çocuk ve genç odalarına özel yüzlerce farklı duvar kağıdı da 3d olan modelleri ile birlikte bu hizmetlerin içerisinde yer alıyor.

İzmir’de tadilat ve dekorasyon işlerinizde bizi aramadan iş yaptırmayınız.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER

İzmir, Aydın, Manisa, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLA