Banyo Tadilatı konusunda, uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Ev Tadilat firması olarak, 17 senelik tecrübemiz ile, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.
Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Banyo Tadilatı ve Banyo Yenileme konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir. Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz ve ürünlerimizi tanıtıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.

Üzmezoğlu Yapı; Banyo Tadilat hizmetinin yanında Anahtar teslim tadilat işleripencere değişimi, çelik kapı, Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Banyo tasarımı Fayans Seramik Döşeme İşleri, Elektrik tesisatı, Yer döşemeleri, Parke ve aklınıza gelen bir çok hizmeti sunuyor.

BANYO TADİLATI HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER

İzmir, Aydın, Manisa, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLA

image